OutRun

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

OutRun
OutRun
Turbo OutRun
Turbo OutRun
OutRun 2019
OutRun 2019
Tiny Toon Adventures
Tiny Toon Adventures
Toy Story
Toy Story
Jurassic Park
Jurassic Park
Earthworm Jim
Earthworm Jim
Earthworm Jim 2
Earthworm Jim 2
Paperboy
Paperboy

DİĞER OYUNLAR


OutRun Oyunu Nasıl Oynanır ?

OutRun oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. OutRun oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında OutRun oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise OutRun oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra OutRun oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

OutRun oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, OutRun oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. OutRun oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. OutRun oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, OutRun oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe OutRun oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


OutRun Oyna