Tiny Toon Adventures

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


OutRun
OutRun
Turbo OutRun
Turbo OutRun
OutRun 2019
OutRun 2019
Tiny Toon Adventures
Tiny Toon Adventures
Toy Story
Toy Story
Jurassic Park
Jurassic Park
Earthworm Jim
Earthworm Jim
Earthworm Jim 2
Earthworm Jim 2
Paperboy
Paperboy

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tiny Toon Adventures Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tiny Toon Adventures oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tiny Toon Adventures oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tiny Toon Adventures oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tiny Toon Adventures oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tiny Toon Adventures oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tiny Toon Adventures oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tiny Toon Adventures oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tiny Toon Adventures oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tiny Toon Adventures oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tiny Toon Adventures oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tiny Toon Adventures oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tiny Toon Adventures Oyna