Dan-Ku-Ga

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Dan-Ku-Ga Oyunu Nasıl Oynanır ?

Dan-Ku-Ga oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Dan-Ku-Ga oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Dan-Ku-Ga oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Dan-Ku-Ga oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Dan-Ku-Ga oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Dan-Ku-Ga oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Dan-Ku-Ga oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Dan-Ku-Ga oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Dan-Ku-Ga oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Dan-Ku-Ga oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Dan-Ku-Ga oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Dan-Ku-Ga Oyna