Mobile Suit Gundam

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

DİĞER OYUNLAR


Mobile Suit Gundam Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mobile Suit Gundam oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mobile Suit Gundam oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mobile Suit Gundam oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mobile Suit Gundam oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mobile Suit Gundam oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mobile Suit Gundam oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mobile Suit Gundam oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mobile Suit Gundam oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mobile Suit Gundam oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mobile Suit Gundam oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mobile Suit Gundam oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mobile Suit Gundam Oyna