Nemo

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Nemo Oyunu Nasıl Oynanır ?

Nemo oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Nemo oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Nemo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Nemo oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Nemo oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Nemo oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Nemo oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Nemo oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Nemo oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Nemo oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Nemo oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Nemo Oyna