Silent Dragon

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

DİĞER OYUNLAR


Silent Dragon Oyunu Nasıl Oynanır ?

Silent Dragon oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Silent Dragon oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Silent Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Silent Dragon oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Silent Dragon oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Silent Dragon oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Silent Dragon oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Silent Dragon oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Silent Dragon oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Silent Dragon oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Silent Dragon oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Silent Dragon Oyna