Tank Force

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

DİĞER OYUNLAR


Tank Force Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tank Force oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tank Force oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tank Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tank Force oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tank Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tank Force oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tank Force oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tank Force oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tank Force oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tank Force oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tank Force oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tank Force Oyna