Voltage Fighter
Gowcaizer
[ Choujin Gakuen ]
[ Gowcaizer ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Voltage Fighter - Gowcaizer
Voltage Fighter
Gowcaizer
SD Fighters
SD Fighters
Savage Reign
Savage Reign
Mobile Suit Gundam
Mobile Suit Gundam
Dan-Ku-Ga
Dan-Ku-Ga
Silent Dragon
Silent Dragon
DJ Boy
DJ Boy
Nemo
Nemo
Tank Force
Tank Force

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Voltage Fighter Oyunu Nasıl Oynanır ?

Voltage Fighter oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Voltage Fighter oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Voltage Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Voltage Fighter oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Voltage Fighter oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Voltage Fighter oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Voltage Fighter oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Voltage Fighter oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Voltage Fighter oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Voltage Fighter oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Voltage Fighter oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Voltage Fighter - Choujin Gakuen Oyna