Contra Hard Corps

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Jewel Master
Jewel Master
Robocop Versus The Terminator
Robocop Versus
The Terminator
Sylvester And Tweety In Cagey Capers
Sylvester And Tweety
In Cagey Capers
Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner
Desert Demolition Starring
Coyote And Road Runner
Contra Hard Corps
Contra Hard Corps
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk
Mighty Morphin Power Rangers
Mighty Morphin
Power Rangers
Beavis And Butt-Head
Beavis And Butt-Head
A Dinosaur's Tale
A Dinosaur's Tale

DİĞER OYUNLAR


Contra Hard Corps Oyunu Nasıl Oynanır ?

Contra Hard Corps oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Contra Hard Corps oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Contra Hard Corps oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Contra Hard Corps oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Contra Hard Corps oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Contra Hard Corps oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Contra Hard Corps oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Contra Hard Corps oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Contra Hard Corps oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Contra Hard Corps oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Contra Hard Corps oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Contra Hard Corps Oyna