Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Jewel Master
Jewel Master
Robocop Versus The Terminator
Robocop Versus
The Terminator
Sylvester And Tweety In Cagey Capers
Sylvester And Tweety
In Cagey Capers
Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner
Desert Demolition Starring
Coyote And Road Runner
Contra Hard Corps
Contra Hard Corps
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk
Mighty Morphin Power Rangers
Mighty Morphin
Power Rangers
Beavis And Butt-Head
Beavis And Butt-Head
A Dinosaur's Tale
A Dinosaur's Tale

DİĞER OYUNLAR


Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner Oyunu Nasıl Oynanır ?

Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner Oyna