Jewel Master

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jewel Master
Jewel Master
Robocop Versus The Terminator
Robocop Versus
The Terminator
Sylvester And Tweety In Cagey Capers
Sylvester And Tweety
In Cagey Capers
Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner
Desert Demolition Starring
Coyote And Road Runner
Contra Hard Corps
Contra Hard Corps
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk
Mighty Morphin Power Rangers
Mighty Morphin
Power Rangers
Beavis And Butt-Head
Beavis And Butt-Head
A Dinosaur's Tale
A Dinosaur's Tale

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Jewel Master Oyunu Nasıl Oynanır ?

Jewel Master oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Jewel Master oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Jewel Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Jewel Master oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Jewel Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Jewel Master oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Jewel Master oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Jewel Master oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Jewel Master oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Jewel Master oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Jewel Master oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Jewel Master Oyna