Mighty Morphin
Power Rangers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jewel Master
Jewel Master
Robocop Versus The Terminator
Robocop Versus
The Terminator
Sylvester And Tweety In Cagey Capers
Sylvester And Tweety
In Cagey Capers
Desert Demolition Starring Coyote And Road Runner
Desert Demolition Starring
Coyote And Road Runner
Contra Hard Corps
Contra Hard Corps
The Incredible Hulk
The Incredible Hulk
Mighty Morphin Power Rangers
Mighty Morphin
Power Rangers
Beavis And Butt-Head
Beavis And Butt-Head
A Dinosaur's Tale
A Dinosaur's Tale

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Mighty Morphin Power Rangers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Mighty Morphin Power Rangers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Mighty Morphin Power Rangers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Mighty Morphin Power Rangers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Mighty Morphin Power Rangers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Mighty Morphin Power Rangers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Mighty Morphin Power Rangers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Mighty Morphin Power Rangers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Mighty Morphin Power Rangers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Mighty Morphin Power Rangers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Mighty Morphin Power Rangers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Mighty Morphin Power Rangers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Mighty Morphin Power Rangers Oyna