Gouketsuji Gaiden

[ Saikyou Densetsu ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Gouketsuji Gaiden - Saikyou Densetsu
Gouketsuji Gaiden
Gouketsuji Ichizoku 2
Gouketsuji Ichizoku 2
Monster Maulers - Kyukyoku Sentai Dadandarn
Monster Maulers
Midnight Resistance
Midnight Resistance
Pu·Li·Ru·La
Pu·Li·Ru·La
Susume ! Mile Smile - Go Go ! Mile Smile
Susume ! Mile Smile
Last Resort
Last Resort
Xexex
Xexex
Airwolf
Airwolf

DİĞER OYUNLAR


Gouketsuji Gaiden Oyunu Nasıl Oynanır ?

Gouketsuji Gaiden oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Gouketsuji Gaiden oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Gouketsuji Gaiden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Gouketsuji Gaiden oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Gouketsuji Gaiden oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Gouketsuji Gaiden oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Gouketsuji Gaiden oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Gouketsuji Gaiden oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Gouketsuji Gaiden oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Gouketsuji Gaiden oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Gouketsuji Gaiden oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Gouketsuji Gaiden - Saikyou Densetsu Oyna