Pu·Li·Ru·La

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Gouketsuji Gaiden - Saikyou Densetsu
Gouketsuji Gaiden
Gouketsuji Ichizoku 2
Gouketsuji Ichizoku 2
Monster Maulers - Kyukyoku Sentai Dadandarn
Monster Maulers
Midnight Resistance
Midnight Resistance
Pu·Li·Ru·La
Pu·Li·Ru·La
Susume ! Mile Smile - Go Go ! Mile Smile
Susume ! Mile Smile
Last Resort
Last Resort
Xexex
Xexex
Airwolf
Airwolf

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Pu·Li·Ru·La Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pu·Li·Ru·La oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pu·Li·Ru·La oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pu·Li·Ru·La oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pu·Li·Ru·La oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pu·Li·Ru·La oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pu·Li·Ru·La oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pu·Li·Ru·La oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pu·Li·Ru·La oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pu·Li·Ru·La oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pu·Li·Ru·La oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pu·Li·Ru·La oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pu·Li·Ru·La Oyna