Forgotten Worlds

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Raiden
Raiden
Raiden DX
Raiden DX
Prehistoric Isle In 1930
Prehistoric Isle In 1930
Raiden 2
Raiden 2
Raiden 2 New
Raiden 2 New
Prehistoric Isle 2
Prehistoric Isle 2
Forgotten Worlds
Forgotten Worlds
Missing In Action - MIA
Missing In Action ( MIA )
Renegade
Renegade

DİĞER OYUNLAR


Forgotten Worlds Oyunu Nasıl Oynanır ?

Forgotten Worlds oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Forgotten Worlds oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Forgotten Worlds oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Forgotten Worlds oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Forgotten Worlds oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Forgotten Worlds oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Forgotten Worlds oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Forgotten Worlds oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Forgotten Worlds oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Forgotten Worlds oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Forgotten Worlds oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Forgotten Worlds Oyna