Prehistoric Isle In 1930

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Raiden
Raiden
Raiden DX
Raiden DX
Prehistoric Isle In 1930
Prehistoric Isle In 1930
Raiden 2
Raiden 2
Raiden 2 New
Raiden 2 New
Prehistoric Isle 2
Prehistoric Isle 2
Forgotten Worlds
Forgotten Worlds
Missing In Action - MIA
Missing In Action ( MIA )
Renegade
Renegade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Prehistoric Isle In 1930 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Prehistoric Isle In 1930 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Prehistoric Isle In 1930 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Prehistoric Isle In 1930 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Prehistoric Isle In 1930 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Prehistoric Isle In 1930 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Prehistoric Isle In 1930 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Prehistoric Isle In 1930 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Prehistoric Isle In 1930 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Prehistoric Isle In 1930 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Prehistoric Isle In 1930 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Prehistoric Isle In 1930 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Prehistoric Isle In 1930 Oyna