Raiden 2

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Raiden
Raiden
Raiden DX
Raiden DX
Prehistoric Isle In 1930
Prehistoric Isle In 1930
Raiden 2
Raiden 2
Raiden 2 New
Raiden 2 New
Prehistoric Isle 2
Prehistoric Isle 2
Forgotten Worlds
Forgotten Worlds
Missing In Action - MIA
Missing In Action ( MIA )
Renegade
Renegade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Raiden 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raiden 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Raiden 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Raiden 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Raiden 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Raiden 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Raiden 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Raiden 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Raiden 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Raiden 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Raiden 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Raiden 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Raiden 2 Oyna