Raiden DX

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Raiden
Raiden
Raiden DX
Raiden DX
Prehistoric Isle In 1930
Prehistoric Isle In 1930
Raiden 2
Raiden 2
Raiden 2 New
Raiden 2 New
Prehistoric Isle 2
Prehistoric Isle 2
Forgotten Worlds
Forgotten Worlds
Missing In Action - MIA
Missing In Action ( MIA )
Renegade
Renegade

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Raiden DX Oyunu Nasıl Oynanır ?

Raiden DX oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Raiden DX oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Raiden DX oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Raiden DX oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Raiden DX oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Raiden DX oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Raiden DX oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Raiden DX oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Raiden DX oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Raiden DX oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Raiden DX oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Raiden DX Oyna