Pitfall

The Mayan Adventure

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Pitfall - The Mayan Adventure
Pitfall
The Mayan Adventure
Wolverine - Adamantium Rage
Wolverine
Adamantium Rage
Cool Spot
Cool Spot
Rock n' Roll Racing
Rock n' Roll Racing
Scooby Doo Mystery
Scooby Doo Mystery
Berenstain Bears' - Camping Adventure
Berenstain Bears'
Camping Adventure
Zombies
Zombies
Zombies Ate My Neighbors
Zombies Ate My Neighbors
Columns
Columns

DİĞER OYUNLAR


Pitfall Oyunu Nasıl Oynanır ?

Pitfall oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Pitfall oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Pitfall oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Pitfall oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Pitfall oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Pitfall oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Pitfall oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Pitfall oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Pitfall oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Pitfall oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Pitfall oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Pitfall - The Mayan Adventure Oyna