Rock n' Roll Racing

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Pitfall - The Mayan Adventure
Pitfall
The Mayan Adventure
Wolverine - Adamantium Rage
Wolverine
Adamantium Rage
Cool Spot
Cool Spot
Rock n' Roll Racing
Rock n' Roll Racing
Scooby Doo Mystery
Scooby Doo Mystery
Berenstain Bears' - Camping Adventure
Berenstain Bears'
Camping Adventure
Zombies
Zombies
Zombies Ate My Neighbors
Zombies Ate My Neighbors
Columns
Columns

DİĞER OYUNLAR


Rock n' Roll Racing Oyunu Nasıl Oynanır ?

Rock n' Roll Racing oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Rock n' Roll Racing oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Rock n' Roll Racing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Rock n' Roll Racing oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Rock n' Roll Racing oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Rock n' Roll Racing oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Rock n' Roll Racing oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Rock n' Roll Racing oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Rock n' Roll Racing oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Rock n' Roll Racing oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Rock n' Roll Racing oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Rock n' Roll Racing Oyna