Scooby Doo Mystery

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Pitfall - The Mayan Adventure
Pitfall
The Mayan Adventure
Wolverine - Adamantium Rage
Wolverine
Adamantium Rage
Cool Spot
Cool Spot
Rock n' Roll Racing
Rock n' Roll Racing
Scooby Doo Mystery
Scooby Doo Mystery
Berenstain Bears' - Camping Adventure
Berenstain Bears'
Camping Adventure
Zombies
Zombies
Zombies Ate My Neighbors
Zombies Ate My Neighbors
Columns
Columns

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Scooby Doo Mystery Oyunu Nasıl Oynanır ?

Scooby Doo Mystery oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Scooby Doo Mystery oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Scooby Doo Mystery oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Scooby Doo Mystery oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Scooby Doo Mystery oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Scooby Doo Mystery oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Scooby Doo Mystery oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Scooby Doo Mystery oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Scooby Doo Mystery oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Scooby Doo Mystery oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Scooby Doo Mystery oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Scooby Doo Mystery Oyna