Athena

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Athena Oyunu Nasıl Oynanır ?

Athena oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Athena oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Athena oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Athena oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Athena oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Athena oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Athena oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Athena oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Athena oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Athena oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Athena oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Athena Oyna