Big Karnak

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Big Karnak Oyunu Nasıl Oynanır ?

Big Karnak oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Big Karnak oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Big Karnak oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Big Karnak oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Big Karnak oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Big Karnak oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Big Karnak oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Big Karnak oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Big Karnak oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Big Karnak oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Big Karnak oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Big Karnak Oyna