Nastar

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Nastar Oyunu Nasıl Oynanır ?

Nastar oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Nastar oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Nastar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Nastar oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Nastar oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Nastar oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Nastar oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Nastar oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Nastar oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Nastar oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Nastar oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Nastar Oyna