Recalhorn

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

DİĞER OYUNLAR


Recalhorn Oyunu Nasıl Oynanır ?

Recalhorn oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Recalhorn oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Recalhorn oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Recalhorn oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Recalhorn oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Recalhorn oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Recalhorn oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Recalhorn oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Recalhorn oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Recalhorn oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Recalhorn oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Recalhorn Oyna