Wardner

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Recalhorn
Recalhorn
Wardner
Wardner
Big Karnak
Big Karnak
Black Dragon
Black Dragon
Desert Assault
Desert Assault
Athena
Athena
Nastar
Nastar
Nastar Warrior
Nastar Warrior
Psychic 5
Psychic 5

DİĞER OYUNLAR


Wardner Oyunu Nasıl Oynanır ?

Wardner oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Wardner oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Wardner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Wardner oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Wardner oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Wardner oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Wardner oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Wardner oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Wardner oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Wardner oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Wardner oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Wardner Oyna