Adventures Of Mighty Max

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Terminator 2 - Judgment Day
Terminator 2
Judgment Day
The Great Circus Mystery Starring Mickey & Minnie
The Great
Circus Mystery
Starring Mickey & Minnie
NHL Hockey 94
NHL Hockey 94
Chester Cheetah - Too Cool To Fool
Chester Cheetah
Too Cool To Fool
Chester Cheetah - Wild Wild Quest
Chester Cheetah
Wild Wild Quest
Advanced Busterhawk Gleylancer
Advanced Busterhawk
Gleylancer
Mighty Max
Mighty Max
Adventures Of Mighty Max
Adventures Of Mighty Max
Eliminate Down
Eliminate Down

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Adventures Of Mighty Max Oyunu Nasıl Oynanır ?

Adventures Of Mighty Max oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Adventures Of Mighty Max oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Adventures Of Mighty Max oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Adventures Of Mighty Max oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Adventures Of Mighty Max oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Adventures Of Mighty Max oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Adventures Of Mighty Max oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Adventures Of Mighty Max oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Adventures Of Mighty Max oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Adventures Of Mighty Max oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Adventures Of Mighty Max oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Adventures Of Mighty Max Oyna