Terminator 2
Judgment Day

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Terminator 2 - Judgment Day
Terminator 2
Judgment Day
The Great Circus Mystery Starring Mickey & Minnie
The Great
Circus Mystery
Starring Mickey & Minnie
NHL Hockey 94
NHL Hockey 94
Chester Cheetah - Too Cool To Fool
Chester Cheetah
Too Cool To Fool
Chester Cheetah - Wild Wild Quest
Chester Cheetah
Wild Wild Quest
Advanced Busterhawk Gleylancer
Advanced Busterhawk
Gleylancer
Mighty Max
Mighty Max
Adventures Of Mighty Max
Adventures Of Mighty Max
Eliminate Down
Eliminate Down

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Terminator 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Terminator 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Terminator 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Terminator 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Terminator 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Terminator 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Terminator 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Terminator 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Terminator 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Terminator 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Terminator 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Terminator 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Terminator 2 - Judgment Day Oyna