Jackie Chan The Kung-Fu Master

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Jackie Chan Stuntmaster
Jackie Chan
Stuntmaster
Jackie Chan In Fists Of Fire
Jackie Chan
In Fists Of Fire
Jackie Chan The Kung-Fu Master
Jackie Chan
The Kung-Fu Master
Jackie Chan's Action Kung Fu
Jackie Chan's
Action Kung Fu
Espgaluda
Espgaluda
Alien Syndrome
Alien Syndrome
Huo Feng Huang
Huo Feng Huang
Blazing Tornado
Blazing Tornado
Raiga - Strato Fighter
Raiga
Strato Fighter

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Jackie Chan The Kung-Fu Master Oyunu Nasıl Oynanır ?

Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Jackie Chan The Kung-Fu Master oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Jackie Chan The Kung-Fu Master oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Jackie Chan The Kung-Fu Master oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Jackie Chan The Kung-Fu Master Oyna