DoDonPachi 2
Bee Storm

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1950
Strikers 1950
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


DoDonPachi 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

DoDonPachi 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. DoDonPachi 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında DoDonPachi 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise DoDonPachi 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra DoDonPachi 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

DoDonPachi 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, DoDonPachi 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. DoDonPachi 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. DoDonPachi 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, DoDonPachi 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe DoDonPachi 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


DoDonPachi 2 - Bee Storm Oyna