Ken-Go

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1945
Strikers 1945
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

DİĞER OYUNLAR


Ken-Go Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ken-Go oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ken-Go oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ken-Go oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ken-Go oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ken-Go oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ken-Go oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ken-Go oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ken-Go oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ken-Go oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ken-Go oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ken-Go oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ken-Go Oyna