Ragnagard
[ Shin-Oh-Ken ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1950
Strikers 1950
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Ragnagard Oyunu Nasıl Oynanır ?

Ragnagard oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Ragnagard oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Ragnagard oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Ragnagard oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Ragnagard oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Ragnagard oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Ragnagard oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Ragnagard oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Ragnagard oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Ragnagard oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Ragnagard oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Ragnagard - Shin-Oh-Ken Oyna