Strikers 1950

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Ragnagard
Ragnagard
Ken-Go
Ken-Go
Cotton
Cotton
Daimakaimura
Daimakaimura
Act-Fance - Cybernetick Hyper Weapon
Act-Fancer
Cybernetick Hyper Weapon
Strikers 1950
Strikers 1950
DoDonPachi Dai-Ou-Jou
DoDonPachi
Dai-Ou-Jou
DoDonPachi 2 - Bee Storm
DoDonPachi 2
Bee Storm
Twin Cobra
Twin Cobra

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Strikers 1950 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Strikers 1950 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Strikers 1950 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Strikers 1950 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Strikers 1950 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Strikers 1950 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Strikers 1950 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Strikers 1950 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Strikers 1950 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Strikers 1950 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Strikers 1950 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Strikers 1950 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Strikers 1950 Oyna