Captain Planet And The Planeteers

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Tom Ve Jerry In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry
In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry Frantic Antics
Tom Ve Jerry
Frantic Antics
Tom Ve Jerry The Movie
Tom Ve Jerry
The Movie
Boogerman - A Pick And Flick Adventure
Boogerman
A Pick And Flick Adventure
Captain Planet And The Planeteers
Captain Planet And
The Planeteers
Eternal Champions
Eternal Champions
Chakan - The Forever Man
Chakan
The Forever Man
Bubba N Stix
Bubba N Stix
Flicky
Flicky

DİĞER OYUNLAR


Captain Planet And The Planeteers Oyunu Nasıl Oynanır ?

Captain Planet And The Planeteers oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Captain Planet And The Planeteers oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Captain Planet And The Planeteers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Captain Planet And The Planeteers oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Captain Planet And The Planeteers oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Captain Planet And The Planeteers oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Captain Planet And The Planeteers oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Captain Planet And The Planeteers oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Captain Planet And The Planeteers oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Captain Planet And The Planeteers oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Captain Planet And The Planeteers oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Captain Planet And The Planeteers Oyna