Chakan
The Forever Man

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Tom Ve Jerry In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry
In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry Frantic Antics
Tom Ve Jerry
Frantic Antics
Tom Ve Jerry The Movie
Tom Ve Jerry
The Movie
Boogerman - A Pick And Flick Adventure
Boogerman
A Pick And Flick Adventure
Captain Planet And The Planeteers
Captain Planet And
The Planeteers
Eternal Champions
Eternal Champions
Chakan - The Forever Man
Chakan
The Forever Man
Bubba N Stix
Bubba N Stix
Flicky
Flicky

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Chakan Oyunu Nasıl Oynanır ?

Chakan oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Chakan oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Chakan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Chakan oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Chakan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Chakan oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Chakan oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Chakan oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Chakan oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Chakan oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Chakan oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Chakan - The Forever Man Oyna