Tom Ve Jerry The Movie

🕹️ Sega MS Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Tom Ve Jerry In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry
In Fists Of Furry
Tom Ve Jerry Frantic Antics
Tom Ve Jerry
Frantic Antics
Tom Ve Jerry The Movie
Tom Ve Jerry
The Movie
Boogerman - A Pick And Flick Adventure
Boogerman
A Pick And Flick Adventure
Captain Planet And The Planeteers
Captain Planet And
The Planeteers
Eternal Champions
Eternal Champions
Chakan - The Forever Man
Chakan
The Forever Man
Bubba N Stix
Bubba N Stix
Flicky
Flicky

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tom Ve Jerry The Movie Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tom Ve Jerry The Movie oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tom Ve Jerry The Movie oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tom Ve Jerry The Movie oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tom Ve Jerry The Movie oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tom Ve Jerry The Movie oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tom Ve Jerry The Movie oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tom Ve Jerry The Movie oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tom Ve Jerry The Movie oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tom Ve Jerry The Movie oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tom Ve Jerry The Movie oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tom Ve Jerry The Movie oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tom Ve Jerry The Movie Oyna