Bang Bead

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

DİĞER OYUNLAR


Bang Bead Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bang Bead oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bang Bead oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bang Bead oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bang Bead oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bang Bead oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bang Bead oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bang Bead oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bang Bead oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bang Bead oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bang Bead oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bang Bead oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bang Bead Oyna