Koutetsu Yousai Strahl

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

DİĞER OYUNLAR


Koutetsu Yousai Strahl Oyunu Nasıl Oynanır ?

Koutetsu Yousai Strahl oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Koutetsu Yousai Strahl oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Koutetsu Yousai Strahl oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Koutetsu Yousai Strahl oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Koutetsu Yousai Strahl oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Koutetsu Yousai Strahl oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Koutetsu Yousai Strahl oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Koutetsu Yousai Strahl oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Koutetsu Yousai Strahl oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Koutetsu Yousai Strahl oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Koutetsu Yousai Strahl oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Koutetsu Yousai Strahl Oyna