Peter Pan

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Peter Pan Oyunu Nasıl Oynanır ?

Peter Pan oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Peter Pan oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Peter Pan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Peter Pan oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Peter Pan oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Peter Pan oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Peter Pan oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Peter Pan oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Peter Pan oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Peter Pan oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Peter Pan oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Peter Pan Oyna