Truxton
[ Tatsujin ]

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Death Brade
Death Brade
Spinal Breakers
Spinal Breakers
Bang Bead
Bang Bead
Peter Pan
Peter Pan
Sai Yu Gou Ma Roku
Sai Yu Gou Ma Roku
ESP Ra.De.
ESP Ra.De.
Truxton
Truxton
Truxton 2
Truxton 2
Koutetsu Yousai Strahl
Koutetsu Yousai Strahl

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Truxton Oyunu Nasıl Oynanır ?

Truxton oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Truxton oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Truxton oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Truxton oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Truxton oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Truxton oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Truxton oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Truxton oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Truxton oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Truxton oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Truxton oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Truxton - Tatsujin Oyna