Battle Garegga

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Battle Garegga Oyunu Nasıl Oynanır ?

Battle Garegga oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Battle Garegga oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Battle Garegga oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Battle Garegga oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Battle Garegga oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Battle Garegga oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Battle Garegga oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Battle Garegga oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Battle Garegga oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Battle Garegga oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Battle Garegga oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Battle Garegga Oyna