Bio-Ship Paladin

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Bio-Ship Paladin Oyunu Nasıl Oynanır ?

Bio-Ship Paladin oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Bio-Ship Paladin oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Bio-Ship Paladin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Bio-Ship Paladin oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Bio-Ship Paladin oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Bio-Ship Paladin oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Bio-Ship Paladin oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Bio-Ship Paladin oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Bio-Ship Paladin oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Bio-Ship Paladin oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Bio-Ship Paladin oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Bio-Ship Paladin Oyna