Haunted Castle

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Haunted Castle Oyunu Nasıl Oynanır ?

Haunted Castle oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Haunted Castle oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Haunted Castle oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Haunted Castle oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Haunted Castle oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Haunted Castle oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Haunted Castle oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Haunted Castle oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Haunted Castle oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Haunted Castle oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Haunted Castle oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Haunted Castle Oyna