Tiger Heli

🕹️ Arcade Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Battle Garegga
Battle Garegga
Gradius
Gradius
Gunbird
Gunbird
Tiger Heli
Tiger Heli
Super Spacefortress Macross
Super Spacefortress
Macross
Super Spacefortress Macross 2
Super Spacefortress
Macross 2
Bio-Ship Paladin
Bio-Ship Paladin
Haunted Castle
Haunted Castle
Rush'n Attack
Rush'n Attack

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Tiger Heli Oyunu Nasıl Oynanır ?

Tiger Heli oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Tiger Heli oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Tiger Heli oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Tiger Heli oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Tiger Heli oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Tiger Heli oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Tiger Heli oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Tiger Heli oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Tiger Heli oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Tiger Heli oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Tiger Heli oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Tiger Heli Oyna