Phantasy Star 2

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Phantasy Star
Phantasy Star
Phantasy Star 2
Phantasy Star 2
Phantasy Star 3
Phantasy Star 3
Phantasy Star 4
Phantasy Star 4
ToeJam & Earl
ToeJam & Earl
Primal Rage
Primal Rage
El Viento
El Viento
Şirinler - The Smurfs
Şirinler
( The Smurfs )
Midway Presents Arcade's Greatest Hits
Midway Presents
Arcade's Greatest Hits

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Phantasy Star 2 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Phantasy Star 2 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Phantasy Star 2 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Phantasy Star 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Phantasy Star 2 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Phantasy Star 2 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Phantasy Star 2 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Phantasy Star 2 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Phantasy Star 2 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Phantasy Star 2 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Phantasy Star 2 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Phantasy Star 2 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Phantasy Star 2 Oyna