ToeJam & Earl

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Phantasy Star
Phantasy Star
Phantasy Star 2
Phantasy Star 2
Phantasy Star 3
Phantasy Star 3
Phantasy Star 4
Phantasy Star 4
ToeJam & Earl
ToeJam & Earl
Primal Rage
Primal Rage
El Viento
El Viento
Şirinler - The Smurfs
Şirinler
( The Smurfs )
Midway Presents Arcade's Greatest Hits
Midway Presents
Arcade's Greatest Hits

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


ToeJam & Earl Oyunu Nasıl Oynanır ?

ToeJam & Earl oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. ToeJam & Earl oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında ToeJam & Earl oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise ToeJam & Earl oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra ToeJam & Earl oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

ToeJam & Earl oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, ToeJam & Earl oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. ToeJam & Earl oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. ToeJam & Earl oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, ToeJam & Earl oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe ToeJam & Earl oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


ToeJam & Earl Oyna