Caliber .50

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Caliber .50 Oyunu Nasıl Oynanır ?

Caliber .50 oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Caliber .50 oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Caliber .50 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Caliber .50 oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Caliber .50 oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Caliber .50 oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Caliber .50 oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Caliber .50 oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Caliber .50 oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Caliber .50 oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Caliber .50 oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Caliber .50 Oyna