Daze Before Christmas

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Daze Before Christmas Oyunu Nasıl Oynanır ?

Daze Before Christmas oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Daze Before Christmas oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Daze Before Christmas oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Daze Before Christmas oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Daze Before Christmas oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Daze Before Christmas oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Daze Before Christmas oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Daze Before Christmas oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Daze Before Christmas oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Daze Before Christmas oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Daze Before Christmas oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Daze Before Christmas Oyna