Home Alone

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️


DİĞER OYUNLAR

Kullanılan Tuşlar

Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

DİĞER OYUNLAR


Home Alone Oyunu Nasıl Oynanır ?

Home Alone oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Home Alone oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Home Alone oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Home Alone oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Home Alone oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Home Alone oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Home Alone oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Home Alone oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Home Alone oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Home Alone oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Home Alone oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Home Alone Oyna