Justice League Task Force

🕹️ Sega MD Oyunu 🕹️

Diğer Oyunlar

Kullanılan Tuşlar


Worms
Worms
Worms Armageddon
Worms Armageddon
Worms World Party
Worms World Party
Home Alone
Home Alone
Krusty's Super Fun House
Krusty's
Super Fun House
Daze Before Christmas
Daze Before Christmas
Justice League Task Force
Justice League
Task Force
Caliber .50
Caliber .50
Gaiares
Gaiares

Diğer Oyunlar

Diğer Oyunlar


Justice League Task Force Oyunu Nasıl Oynanır ?

Justice League Task Force oyununu oynamak için sayfa açıldıktan sonra birkaç saniye bekleyin. Justice League Task Force oyunu otomatik yüklenmeye başlarsa, oyun penceresinin en alt kısmında Justice League Task Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır. Şayet oyunun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmamış ise Justice League Task Force oyunun yüklenmesi için oyun penceresinin en alt kısmında yer alan PLAY NOW yazan butona tıklayın. Butona tıkladıktan birkaç saniye sonra Justice League Task Force oyununun yüklendiğini gösteren yazılar çıkmaya başlayacaktır.

Justice League Task Force oyununu tablet ya da cep telefonundan oynuyorsanız, oyunda kullanılan butonlar ekranda çıkacaktır. Fakat klavyeli bir bilgisayardan oynuyorsanız, Justice League Task Force oyununa ait butonlar klavye üzerinden kontrol edilir. Justice League Task Force oyununu oynayabilmeniz için oyunda kullanılan butonları bilmeniz önemlidir. Justice League Task Force oyununda kullanılan butonları öğrenmek için sayfayı kaydırarak oyun isminin hemen alt tarafında bulunan ve butonları gösteren resme bakın.

Resimde  ( JETON ATMA ) INSERT COIN  yazan bir buton varsa, Justice League Task Force oyununu oynayabilmek için, tıpkı atari salonlarında bulunan makinelere jeton atar gibi bu butona birkaç kez basmanız gerekir. Butona kaç kez basarsanız o kadar jeton atmış sayılırsınız. Jetonunuz bittikçe Justice League Task Force oyununu oynayabilmek için tekrar butona birkaç kez basmalısınız.


Justice League Task Force Oyna